Menü

1500 TL üstü alışverişlerde kargo bedava.

Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

Giresunbirlik.com müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanı, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir.Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler locciline.com 'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır.Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Giresunbirlik.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.